Zápasy

HC Rakovník - HC LEV  Benešov  5:4   4.kolo  KLM 6.10.2019 (sestřih)

HC Rakovník - HC LEV  Benešov  5:4   4.kolo  KLM 6.10.2019 záznam celého zápasu

 

Poděkování za čin fair play  Martina Tolknera

 

HC Rakovník - HC Junior Mělník  2.čtvrtfinále  Play-off KLM 2019   (celý zápas)

HC Rakovník - HC Junior Mělník  (sestřih)

 

HC Rakovník - HC Příbram   6:1   22.kolo  KLM 17.2.2019 -  Záznam celého zápasu.

HC Rakovník - HC Příbram (sestřih)

 

HC Rakovník - HC Poděbrady   2:3  po SN.  19.kolo  KLM 27.1.2019 -  Záznam celého zápasu.

HC Rakovník - HC Poděbrady (sestřih)

 

Nahlédněte do kabiny a seznamte se s realizačním týmem HCR

 

HC Rakovník "B" - SC ROSTER  Kolín "B"   KSM   5.1.2019    4:5   Zkrácený záznam

HC Rakovník "B" - SC ROSTER  Kolín "B"   KSM   5.1.2019  záznam celého zápasu

 

HC Rakovník - HC Buldoci Neratovice     KLM  16.kolo   6.1.2019        Zkrácený záznam

HC Rakovník - HC Buldoci Neratovice KLM  16.kolo   6.1.2019  záznam celého zápasu

 

HC Rakovník - HC Žabonosy -  KLM  16.12.2018 - Zkrácený záznam

HC Rakovník - HC Žabonosy -  KLM  16.12.2018     1.třetina     2.třetina    3.třetina

 

HC Rakovník posílil nový brankář.  Vítej  Ondro.

 

HC Rakovník - HC Junior Mělník - KLM  2.12.2018 -  Zkrácený záznam

HC Rakovník - HC Junior Mělník - KLM  2.12.2018 - záznam celého zápasu

HC Rakovník - BK Mladá Boleslav "B" - KLM  11.11.2018   Zkrácený záznam

HC Rakovník - BK Mladá Boleslav "B" - KLM  11.11.2018   záznam celého zápasu

HC Rakovník - SK Černošice - KLM  4.11.2018   záznam celého zápasu

HC Rakovník - HK Kralupy nad Vltavou - KLM  21.10.2018

HC Rakovník - HK Lev Slaný - KLM  23.92018

Představení nových hráčů pro sezónu 2018/2019​

HC Rakovník - Kobra Praha  - starší žáci  9.3.2018

HC Rakovník - HC Kobra Praha - LSŽB - 9.3.2018

HC Rakovník - SK Černošice - Play Off - KLM - 21.2.2018

HC Rakovník - HC Junior Mělník - KLM - 18.2. 2018

 

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

19. 10. 2019   11:15 - 13:15

RA MŽ - Benešov

20. 10. 2019   17:30 - 20:00

RA A - Kralupy

26. 10. 2019   11:15 - 12:15

2010-Kralupy

26. 10. 2019   12:30 - 14:15

2009-Kralupy

26. 10. 2019   17:00 - 19:30

RA B - Hvězda Kladno

27. 10. 2019   09:45 - 12:45

2011

28. 10. 2019   17:00 - 19:30

RA B - Neratovice

30. 10. 2019   13:15 - 14:45

2011

02. 11. 2019   11:15 - 13:15

RA MŽ - Příbram

Termíny veřejného bruslení

19. 10. 2019    13:30 - 15:30


20. 10. 2019    12:00 - 13:30


20. 10. 2019    14:00 - 16:00


25. 10. 2019    18:45 - 19:45


26. 10. 2019    14:30 - 15:30


27. 10. 2019    14:00 - 16:00


01. 11. 2019    18:45 - 19:45


02. 11. 2019    13:30 - 15:30


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace